Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Adventní kalendář, Popelka, Sám doma, Jingle Bells, Svíčky, Osvětlení do oken, Brambořík, Obrazovka, Text, Skleněné ozdoby, Televize, Brno, LED svíčky, Windows, Betlém, Štóla, Vykrajovátka, Rostliny, Jídlo, Zima, Striezelmarkt, Vánoční dekorace, Advent, Štěstí, Patchwork, Ježíš Kristus, Štědrý večer, Vánoční světýlka, Vánoční koule, Ohňostroj, Vánoční punč apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Frky, vtipné texty, vtípky, kameňáky, fóry, vtipy

Potřebujete se naladit? Frky, vtipné texty, vtípky, kameňáky, fóry, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O škole, O gayích a homosexuálech, O mužích, Vtipy o policajtech, O Němcích, O zvířátkách, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O Slovácích, Vtipné hádanky, O manželství, O Somálcích, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O Windows, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super online kvízy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zajímavosti, Sexy Isla Fisher, Superhry a hry online zdarma, zábava, P, Texas hold em Indonesia, Online web Hry zdarma bez registrace, cestování, č, Super online kvízy

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Vánoční magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. PF, Košíčky, LED svíčky, Vánoční dekorace, Striezelmarkt, Vykrajovátka, Vánoční tapety, Písnička, Slámový adventní věnec, Štědrý den, Kapr, Rumové řezy, Tichá noc, Řetězy, Adventní neděle, Lindt, Přáníčko, Ježíš Kristus, Adventní kalendář, Obrazovka, Smrk, Betlém, Plzeň, Skleněné ozdoby, Linecká kolečka, Vánoční stromeček, Vánoční pozadí, Láska nebeská, Kinder, Recepty, Píseň apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Síť, inspirace pro volný čas

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Keywords:Dopravní značení, F, webovky, Dopravní značení, MP3 Music download, pro dospělé, Wallpapery na PC ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, Biografie známých osobností, Hry pro nejmenší děti online zdarma, kuriozity

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, zelenina, auta, nápoje, halloween, smajlíci a emotikony, muži, přístroje, mapy, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, symboly, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, hudba, ptáci, věda, stavby, ženy a dívky, hmyz, sport atd.

Tapety na plochu počítače - wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu počítače. lze použít v mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet, ultrabook, notebook, počítač, displej, mobil, monitor, tablet, smartphone a pro operační systémy Lubuntu, Linux Fedora, Windows Me, Windows 10, Linux Mint, Mac, Windows NT, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Windows 7. Nejlepší tapety na plochu zdarma z kategorií rostliny, motorky, motocykly, noční města, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, auta, květiny, kytky, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní. Dostupné velikosti jsou 1280x800, 1024x600, 1440x900, 1600x1200, 1600x2560, 2160x3840, 375x812, 360x760, 1080x1800, 360x640, 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 1200x1920, 1920x1280, 800x600, 2048x1536 atd.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wisconsin, Západní Virginie, Arizona, Alabama, Missouri, Illinois, Washington, Maine, Havaj, Texas, Georgie, New Jersey, Delaware, Colorado, Ohio, Maryland, Kansas, Aljaška, Idaho, Michigan, New York, Louisiana, Oklahoma, Montana, New Hampshire, Oregon atd.

Informace, inspirace pro volný čas

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, herci a herečky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Maršál, Náboženství, Hudebnice, Zavražděn, Továrník, Trenérka, Hokejisté, Poprava, Atentát, HIV pozitivní, Rakousko-Uhersko, Ministr zahraničí, Čech, Scénárista, Čeští králové, Trest smrti, Washington Capitals, Ital, Poslanci, Herečka, Olympijský vítěz, Country, Textař, Závodník, AIDS, Imitátor, Egypt, Poslanec, Prezident, Miliardáři, Protektorát, Olympijští vítězové, Stoletá válka, Vůdce, Američané, Křesťanství apod.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, info, Státní prapory států světa, Sexy Sarah Jessica Parker, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, hyperlinky, Pozadí na plochu se psy, zeměpis, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zadarmo, Full HD tapety na PC

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Fórky, vtipy, vtipné texty, anekdoty, fóry, frky

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, vtipné texty, anekdoty, fóry, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií kameňáky, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, černý humor, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipné citáty apod.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, halloween, zvířata, sport, osobnosti a lidé, symboly, ptáci, Vánoce a Advent, náboženství, ženy a dívky, věda, rostliny, nástroje a přístroje, stavby, hudba, auta, ovoce, muži, dopravní prostředky, hmyz, láska, smajlíci a emotikony atd.

Pozadí na tablet - tapety na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na tablet. doporučujeme pro tablet, mobil, monitor, smartphone, displej, notebook, mobilní telefon, počítač, PC, ultrabook, phablet a pro operační systémy Android, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Windows 10, Windows 95, Chrome OS, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Lubuntu, OSX. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, noční města, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, příroda, krajina, letadla, auta, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, motorky, motocykly. Zvolte si z rozměrů 1280x1024, 640x480, 412x846, 1280x768, 1152x864, 1920x1440, 1920x1080 Full HD, 1280x800, 360x640, 1440x960, 1440x900, 2560x2048, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440, 1600x1200 atd.

černý humor, frky, fóry, ftipy, vtipné texty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, frky, fóry, ftipy, vtipné texty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O škole, O Němcích, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O mužích apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Klíčová slova: URL, Městské a obecní prapory obcí ČR, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online hry omalovánky, humor, tipy, Seznam zkratek a akronymů, Křesťanské omalovánky k vytištění, odkaz, internetové stránky, školství

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Klíčová slova: odkazy, Kliparty pro dokumenty, F, výukové pomůcky, Online hry pro děti zdarma, Blahopřání nejen k narození miminka, zdroje informací, počítače, Státní prapory zemí světa, volný čas, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Přehled vlajek USA, Přání a blahopřání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vyjádření myšlenky: Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Další odkazy:

Grenada
Odkazy na užitečné webové stránky
Online omalovánky
Linky na partnerské weby
Fotbalista Wayne Rooney
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky, omalovánky
Tipy na zajímavé weby
Jakarta
Odkazy na zajímavé weby
Anastacia

Děkujeme vám za vaši návštěvu.