Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Aforismy, výroky, rčení, moudrosti, moudra, hlášky, přísloví

Citáty slavných osobností, Aforismy, výroky, rčení, moudrosti, moudra, hlášky, přísloví, . Naleznete zde citáty o bohatství, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o smutku od různých známých osobností.

Fóry, ftipy, anekdoty, fórky, vtipy, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, ftipy, anekdoty, fórky, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipné hádanky, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, frky o zvířatech, murphyho zákony apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako výstražné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: V, Dopravní značky, linky, zeměpis, Alyssa Milano, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky jednotlivých států USA, Jordan, Databáze osobností Kdo je to?, Webové online hry zdarma, Státní prapory zemí světa, Online testy zdarma

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, měny, mezinárodní organizace, okresy České republiky, geocaching, týmy NHL, země EU, fyzikální jednotky, státy usa, hudební zkratky apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Keywords:zábava, školství, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, pro dospělé, Taylor Swift, cestování, zadarmo, internet, Wallpapery, omalovánky, spoření, Online hry pro děti zdarma, multimédia, Online biografie, životopisy osobností

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, země jižní Asie apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Karetní hry, Bojové hry, Střílečky, Animace, Akční hry, Závody aut, Adventury, Hry pro děti, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Strategie a tak dále.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: rostliny, stavebnictví, hardware, počítače, matematika, filozofie, účetnictví, psychologie, jídlo, nápoje, náboženství a křesťanství, školství, zločin a právo, materiály, chemie, příroda, latina, nemoce, různé, ekonomie a ekonomika, technika, nástroje, bankovnictví, lékařství a medicína atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: Dopravní značení, V, Nejhranější online hry zdarma, Wayne Rooney futbolista inglés, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, kuriozity, humor, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, Hry pro dívky online, hyperlinky, zdroje informací, Online životopisy, biografie slavných osobností

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: ekonomie a ekonomika, filozofie, lékařství a medicína, kultura, sport, nemoce, chemie, různé, cestování, fyzika, matematika, psychologie, nástroje, stavebnictví, internet, zkratky, zločin a právo, účetnictví, hardware, nápoje, český jazyk, latina, počítače, rostliny atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Utah, Iowa, Missouri, Arkansas, New Hampshire, Alabama, Pensylvánie, Jižní Dakota, New Jersey, Vermont, Severní Dakota, Louisiana, Západní Virginie, Florida, Oregon, Tennessee, Indiana, Nové Mexiko, Jižní Karolína, Idaho, Delaware, Nebraska, Wyoming, Oklahoma, Kansas, Arizona atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: psychologie, lékařství, státní správa, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, národnost, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, filozofie, záliby, mytologie, podnikání a podnikatelé, přezdívky, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, umělci, profese a zaměstnání, osobnosti atd.

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční gamesky, Oddechové hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Deskovky, Omalovánky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Adventury, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Hannah Montana apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Adventní magazín, Yasmine Bleeth, A, odkaz, tipy, Zlatan Ibrahimović sepak bola asal Swedia, Seznam vlajek amerických států, odkazy, Nej hry online

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: ekonomie a ekonomika, filozofie, lékařství a medicína, kultura, sport, nemoce, chemie, různé, cestování, fyzika, matematika, psychologie, nástroje, stavebnictví, internet, zkratky, zločin a právo, účetnictví, hardware, nápoje, český jazyk, latina, počítače, rostliny atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Vánoční online hry, Sportovní, parkování - parkovačky, Závodní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Klasické, Logické, Oddechové, Střílečky, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Strategie, Velikonoční hry a podobně.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, počítače, Přehled souborových přípon, Wallpapery do mobilu, Vánoční magazín, Slovakia, Croatia, Czechia, doporučujeme, Nej hry online, zajímavosti, Stručný encyklopedický slovník, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Webové html5 hry zdarma, Sexy Christina Aguilera, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Box: O.K. trénere, příští kolo mu dám K.O.

Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Další odkazy:

World flags
Zajímavé webové stránky
Kde koupit levné letenky?
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Sudan
Odkazy na užitečné webové stránky
Manchester United FC
Tipy na zajímavé weby
Gratulace a přání
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.