Partnerské weby, cestování, zábava i hry

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Idaho, Maine, Mississippi, Virginie, Massachusetts, Delaware, Havaj, Vermont, New Hampshire, Pensylvánie, Washington, Ohio, New York, Oregon, Alabama, Jižní Karolína, Wyoming, Nebraska, Wisconsin, Severní Dakota, Colorado, Nové Mexiko, Louisiana, Indiana, Utah, Tennessee atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, symboly, muži, sport, stavby, nápoje, věda, rostliny, zvířata, přístroje, osobnosti a lidé, náboženství, dopravní prostředky, halloween, láska, jídlo a nápoje, květiny, auta, ženy a dívky, mapy, zelenina, Vánoce a Advent, hmyz atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Barbie hry, Střílecí hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Akční gamesky, Hannah Montana, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, online html5 hry, Omalovánky apod.

Klíčová slova: internetové stránky, Nejhranější online hry zdarma, Seznam zkratek a akronymů, zeměpis, Sexy Angelina Jolie, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, internet, odkaz, Charlize Theron, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Databáze osobností Kdo je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky amerických států USA

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Moudrosti, úsloví, výroky, rčení, přísloví, hlášky, motta

Slavné citáty, Moudrosti, úsloví, výroky, rčení, přísloví, hlášky, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o lži, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o smrti od různých známých osobností.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Keywords:zábava, V, Ilustrační obrázky, Nejhranější online hry zdarma, Úspory vody, tepla, eletřiny, F, Přehled souborových přípon, volný čas, Online hry zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, pro dospělé, Přehled přípon a koncovek souborů

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: weby, info, Wallpapers na plochu PC, Tapety na plochu zdarma, Státní prapory všech států, Dopravní značky, Online hry pro děti zdarma, FC Barcelona, F, zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky spojených států amerických

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Wallpapers na plochu PC - full HD tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu PC. vhodné pro notebook, displej, mobil, mobilní telefon, počítač, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, PC, smartphone, phablet a pro operační systémy FreeBSD, Windows Me, Windows 95, Chrome OS, Windows NT, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Windows 98, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: zvířata, fantasy, Formule 1, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, ptáci, armáda, válka, zbraně, motorky, květiny, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupné rozměry 1080x1920, 800x600, 2048x1536, 768x1024, 1600x900, 2048x1080, 2560x1600, 3200x1200, 1280x960, 1024x768, 4800x1200, 1920x1080 Full HD, 1152x864, 412x846, 1280x1024, 2560x1920 atd.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Fóry, černý humor, vtipné texty, fórky, vtípky, kameňáky

Zkuste vypnout! Fóry, černý humor, vtipné texty, fórky, vtípky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Frky ze života, O škole, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O důchodcích, O manželství, Vtipy o policajtech, O mužích, O Windows, O ženách apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, URL, hyperlinky, Obrázky k svátku, obrázková přání, kuriozity, počítače, Tapety na PC zdarma ke stažení, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, Obrázky zdarma, webové stránky, Skvělé hry online zdarma

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Wallpapers na plochu PC - full HD tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu PC. vhodné pro notebook, displej, mobil, mobilní telefon, počítač, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, PC, smartphone, phablet a pro operační systémy FreeBSD, Windows Me, Windows 95, Chrome OS, Windows NT, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Windows 98, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: zvířata, fantasy, Formule 1, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, ptáci, armáda, válka, zbraně, motorky, květiny, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupné rozměry 1080x1920, 800x600, 2048x1536, 768x1024, 1600x900, 2048x1080, 2560x1600, 3200x1200, 1280x960, 1024x768, 4800x1200, 1920x1080 Full HD, 1152x864, 412x846, 1280x1024, 2560x1920 atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Závody aut, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Logické hry, Akční hry, Pro dívky, Adventury, Karetní hry a tak dále.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Klasické, parkování - parkovačky, Logické, Střílečky, Sportovní, Strategie, Stolní hry a deskovky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Karetní, Bojové online gamesy a podobně.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, zdroje informací, odkazy, cestování, zajímavosti, Prodej, inzerce, bazar, Prapory českých měst, doporučujeme, tipy, Nejlepší zeměpisné kvízy, zadarmo, pro děti, Gambling, betting, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Jak poznat blbce: „Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Další odkazy:

Manchester United FC
Tipy na Partnerské weby
Cestování po Evropě
Linky na partnerské weby
A.C. Miláno
Zajímavé internetové odkazy
Visit New York city
Odkazy na partnerské weby
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Julia Roberts

Děkujeme vám za vaši návštěvu.