Tipy na zajímavé weby pro děti, studenty i dospělé

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Full HD pozadí na PC - full HD wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí na PC. můžete využít v obrazovka počítače, phablet, PC, notebook, mobilní telefon, monitor, displej, mobil, tablet, ultrabook, počítač a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 7, Windows Me, FreeBSD, Java ME, Chrome OS, BlackBerry OS, Red Hat Linux, macOS, Microsoft Windows 8, Mac. Full HD tapety na PC z kategorií sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, wallpapery, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, hudební tapety, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, budovy a stavby, operační systémy, Windows, květiny, kytky, zvířata. Stahujte ve velikostech 360x640, 800x1280, 1800x1440, 1920x1200, 360x760, 1600x1200, 412x846, 1680x1050, 375x667, hi res 2560x1920, 1536x2048, 1600x900, 1024x768, 750x1334, 1152x1920, 2560x2048 atd.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Nežijící, Generalissimus, Scénárista, Křesťanství, Mim, Český slavík, Hokej, NHL, Básník, Manýrismus, Country, Herec, Rakušan, Císař, Avangard Omsk, Renesance, Státník, Továrník, Prezident, Zavražděn, Slovák, Upálen, Architekt, Florida Panthers, Husité, AIDS, Spisovatel, Exilový prezident, Rock ‚n‘ Roll, Kněz, Filozof, Ministr, Zlatý slavík, Režisér, Prezidenti, Textař apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online Vybírejte z kategorií Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Adventury, online html5 hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Deskovky, Omalovánky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Full HD tapety na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety na PC. můžete využít v ultrabook, obrazovka počítače, počítač, PC, tablet, mobil, displej, notebook, phablet, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Slackware, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Windows 98, Chrome OS, macOS, FreeBSD, Linux Fedora, Windows 2000, Windows XP, Lubuntu. Obrázky na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako tenisté a tenistky, zvířata, sportovní a závodní auta, free wallpapers, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, motorky, Rally, závody aut, fraktály, ptáci, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, Formule 1, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci. Dostupné velikosti jsou 1920x1280, 360x640, 1280x960, 1280x800, 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 1920x1440, 1600x900, 2048x1536, 1152x1920, 320x568, 375x812, 2160x3840, 2560x2048, 360x720, 1024x600 atd.

Klíčová slova: počítače, Online adventní magazín, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, výukové pomůcky, Obrázky ke stažení na plochu, Hry pro nejmenší online, Seznam vlajek měst České republiky, Stručný encyklopedický slovník, Avril Lavigne, Webové online testy zdarma, internetové stránky, Vlajky spojených států amerických, pro dospělé

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, sport, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, muži, stavby, přístroje, ovoce, ptáci, rostliny, symboly, ženy a dívky, hmyz, zelenina, nástroje a přístroje, halloween, nápoje, dopravní prostředky, hudba, osobnosti a lidé atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: státní správa, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, mytologie, záliby, politici, přezdívky, psychologie, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, historie, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, poruchy, sport, věda atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Keywords:F, Obrázky vlajek měst ČR, Hry pro dívky online, Staré hry online, Best web page, Slovník pojmů Co je to?, Státní vlaječky, prapory, zábava, Mezinárodní den žen, F, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Full HD tapety na PC

Fóry, ftipy, kameňáky, fórky, anekdoty, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, ftipy, kameňáky, fórky, anekdoty, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, murphyho zákony, kameňáky, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné básničky, černý humor apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: Antarktidy, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maryland, Arizona, Florida, Utah, Arkansas, Pensylvánie, Severní Karolína, Wyoming, Jižní Dakota, New York, Jižní Karolína, Tennessee, Rhode Island, New Jersey, Ohio, Mississippi, Michigan, Vermont, Louisiana, Maine, Kentucky, Massachusetts, New Hampshire, Nebraska, Virginie, Kansas atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení apod.

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Adventury, Stolní a deskové hry, Strategie, Akční hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Závody aut, Střílečky, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Relaxační hry, Bojové hry, Animace a tak dále.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, odkaz, Online vánoční magazín, Póquer juego de apuestas, Hry pro kluky, Pozadí na PC, Skvělé hry online zdarma, Obrázky k vytištění a vybarvení, zdarma, Dopravní značky, zeměpis, volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: technika, školství, filozofie, nápoje, zkratky, latina, literatura, materiály, software, jídlo, různé, fyzika, zločin a právo, náboženství a křesťanství, sport, bankovnictví, účetnictví, cestování, příroda, rostliny, český jazyk, hardware, nemoce, stavebnictví atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako lékařství, podnikání a podnikatelé, politika, historie, rodinné vztahy, mytologie, žurnalisté a novináři, filozofie, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, poruchy, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, herectví, herci a herečky, národnost, věda, školství, politici, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, křesťanství, státní správa atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online . Naleznete zde Hry pro děti, Postřehové hry, Strategie, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Závody aut, Relaxační hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Adventury, Střílečky, Logické hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry a tak dále.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, láska, smajlíci a emotikony, auta, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, halloween, muži, sport, jídlo a nápoje, rostliny, přístroje, dopravní prostředky, ovoce, hudba, náboženství, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, mapy, stavby, věda, ženy a dívky atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Přehled zkratek a akronymů, doporučujeme, Prodej, inzerce, bazar, M, V, humor, Kristin Kreuk, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kliparty pro dokumenty, cestování

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: technika, školství, filozofie, nápoje, zkratky, latina, literatura, materiály, software, jídlo, různé, fyzika, zločin a právo, náboženství a křesťanství, sport, bankovnictví, účetnictví, cestování, příroda, rostliny, český jazyk, hardware, nemoce, stavebnictví atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako lékařství, podnikání a podnikatelé, politika, historie, rodinné vztahy, mytologie, žurnalisté a novináři, filozofie, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, poruchy, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, herectví, herci a herečky, národnost, věda, školství, politici, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, křesťanství, státní správa atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Informace pro děti, studenty i dospělé

Vtipné texty, vtipy, vtípky, anekdoty, fóry, fórky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, vtipy, vtípky, anekdoty, fóry, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O mužích, O Chucku Norrisovi, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O škole, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O manželství, O ženách apod.

Ftipy, fóry, anekdoty, frky, fórky, černý humor

Zkuste vypnout! Ftipy, fóry, anekdoty, frky, fórky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, O mužích, O Chucku Norrisovi, O ženách, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O škole, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O Somálcích, O Windows, O manželství apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak importovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak otevřít, jak exportovat, v čem spustit, jak převést, kterak editovat, jak přehrát, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, komprimace dat, písma, fonty, obrazy disků, dokumenty, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, hudební audio soubory, grafiku, video soubory, internet a web apod.

Klíčová slova: Full HD pozadí na PC, hyperlinky, Prapory regionů a království, odkazy, zadarmo, Countries and flags, Online testy zdarma bez registrace, kuriozity, zajímavosti, Životopisy slavných osobností, info, internet, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Husákův mistrovský kousek: Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Další odkazy:

Jakarta city
Odkazy na partnerské weby
Vlajka Papuy Nové Guiney
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Omalovánka vajíčka k vybarvení
Linky na partnerské weby
Kubovy osobní stránky o cestování
Tipy na užitečné weby
Kim Kardashian naked
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vlajky Amerických zemí

Děkujeme vám za vaši návštěvu.