Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Fórky, fóry, vtípky, vtipné texty, frky, ftipy

Potřebujete se naladit? Fórky, fóry, vtípky, vtipné texty, frky, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O ekonomech, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O škole, Vtipy o cikánech, O manželství, O mužích apod.

Staré hry online

Zkuste staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Závodní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Pro dívky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Karetní, Stolní hry a deskovky, Klasické, Sportovní a podobně.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Klíčová slova: Wallpapers na PC, Vánoční web, Nejhranější hry online, Pozadí na PC ke stažení, Avril Lavigne, URL, webové stránky, č, Travel in USA, Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Členské země americké federace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, auta, osobnosti a lidé, nápoje, hudba, smajlíci a emotikony, květiny, ženy a dívky, věda, zvířata, halloween, ptáci, láska, ovoce, muži, stavby, rostliny, přístroje, Vánoce a Advent, mapy, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina atd.

Keywords:Ilustrační obrázky, doporučujeme, tipy, humor, Ekonomie, Karl Marx, Hry pro kluky, zdarma, počítače, World flags, V, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, přezdívky, historie, fikce a fantasy, národnost, herectví, herci a herečky, poruchy, záliby, křesťanství, mytologie, zločin a právo, rodinné vztahy, vlastnosti, školství, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, osobnosti, politika atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Síť, informace, cestování, volný čas

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Logické hry, Adventury, Auta a závodní, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Akční gamesky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Barbie hry, Střílecí hry, Deskovky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, týmy NHL, úřady a ministerstva, okresy České republiky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, obecné zkratky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, geocaching, státy usa, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, multimédia, kuriozity, Novoročenka 2023, Státní vlaječky, prapory, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, V, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, webovky, pro děti, Onlinovky zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Hannah Montana, Vaření a smažení, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Logické hry, Omalovánky, Deskovky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Adventury, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Letecké simulátory apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Klasické, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Střílečky, Logické, Bojové online gamesy, Karetní, Sportovní, Závodní, Pro dívky, Oddechové, Hry na vaření a smažení a podobně.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, náboženství, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, halloween, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, sport, auta, osobnosti a lidé, přístroje, dopravní prostředky, stavby, nápoje, ptáci, symboly, zelenina, mapy, rostliny, láska, ženy a dívky, muži atd.

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro phablet, obrazovka počítače, notebook, mobil, displej, mobilní telefon, tablet, ultrabook, monitor, PC, počítač a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, OSX, SUSE Linux, Linux Fedora, Windows 7, Windows 95, Android, Windows 98, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Windows 10. Full HD tapety ke stažení jsou rozdělené kategorií: jídlo a nápoje, zvířata, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, auta, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, květiny, kytky, sportovní pozadí, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, rostliny, 3D a Abstraktní, noční města, wallpapery, budovy a stavby, dopravní prostředky. Dostupná rozlišení jsou 320x568, 412x846, 2048x1536, 2160x3840, 360x760, HD 1280x720, hi res 2560x1920, 1920x1200, 1366x1024, 1600x1200, 1200x1920, 1600x900, 2048x1080, 1280x800, 768x1024, 1280x854 atd.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní hry, Bojové hry, Akční hry, Strategie, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Adventury, Relaxační hry, Animace, Stolní a deskové hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Pro dívky, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, internet, volný čas, Sexy Rie Miyazawa, Online testy a kvízy zdarma, Nejlepší hry pro dívky, info, Catherine Zeta-Jones, Vánoční magazín, zadarmo, výukové pomůcky

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Hannah Montana, Vaření a smažení, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Logické hry, Omalovánky, Deskovky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Adventury, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Letecké simulátory apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: Dopravní značení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, internetové stránky, Online biografie, životopisy osobností, zajímavosti, Sexy Jennifer Lopez, F, zábava, Prapory českých měst, Ilustrace, obrázky, weby, zeměpis, Póquer online, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nehoda: Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Další odkazy:

Online obrázky k vybarvení
Tipy na užitečné weby
Sarah Jessica Parker
Naše tipy na zajímavé stránky
Flags of the world countries
Odkazy na partnerské weby
Chicago
Zajímavé webové stránky
Obrázky, omalovánky
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky - dinosauři

Děkujeme vám za vaši návštěvu.